USD
USD Americký dolar EUR Euro GBP Libra šterlinků AUD Australský dolar CAD Kanadský dolar BRL Brazilský real CNY Čínský jüan CZK Koruna česká DKK Dánská koruna HKD Hongkongský dolar ILS Izraelský nový šekel JPY Japonský jen MYR Malajsijský ringgit NZD Novozélandský dolar NOK Norská koruna PLN Polský złoty RON Rumunský nový leu RUB Ruský rubl SAR Saudský riál SGD Singapurský dolar ZAR Jihoafrický rand KRW Jihokorejský won SEK Švédská koruna CHF Švýcarský frank TRY Turecká lira UAH Ukrajinská hřivna ARS Argentina, Peso THB Thajský baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Black Hotel Mar del Plata Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

black hotel

Pokročilé rezervace
2026-08-01
2026-08-02

Rezervaci lze provést nejdéle na 30 dní. Vyplňte prosím jiná data.

13

black hotel 2*

 Wi-Fi zdarma

Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

 24 hodinové služby

Nepřetržitě otevřená recepce

 Příjezd/Odjezd

Expresní přihlášení / odhlášení

 Kyvadlová doprava

Kyvadlová doprava z letiště

 Jídlo/Pití

Bar/ hala

 Nekuřácký

Nekuřácké pokoje

 Vhodný pro děti

Dětský bufet

 Snídaně

Snídaně na pokoji

 Zvířata nejsou povolena

Domácí zvířata nejsou povolena


Nabízející noční klub a kasino, Black Hotel Mar del Plata je 20 minut chůze od Věž Torre Tanque. Ubytování nabízí parkoviště poblíž.

Ubytování je 5 km od centra města a je přilehlé k Mar Del Plata Central Casino. Pláž Varese je 2 km od ubytování. Tento hotel je 5 minut chůze od autobusového nádraží Playa Bristol.

Italská kuchyně je servírována v restauraci La Taberna de Papa, která je 200 metrů daleko.

  • Místní zajímavosti
  • Monumento Expedicion Atlantis
    3853 km
  • Estatua de Astor Piazzola
    1289 km
  • Museo de la Fuerza de Submarinos
    3686 km
  • Paseo Adolfo Dávila
    3849 km
  • National University of Mar del Plata
    2232 km
  • Puerto Mar del Plata
    3442 km
  • Estadio José María Minella
    3633 km
  • Diagonal Pueyrredon
    3852 km
  • Letiště
  • Astor Piazzolla International
    10 km

V hotelu

Všeobecný

  • Nekuřácké pokoje
  • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách
  • Parkoviště
  • Nepřetržitě otevřená recepce
  • VIP přihlášení/ odhlášení
  • Expresní přihlášení / odhlášení
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • 24hodinová bezpečnost
  • Úložna zavazadel
  • Hypoalergenní místnosti
  • Detektory kouře
  • Hasicí přístroje

Stravování a nápoje

  • Snídaně na pokoji
  • Bar/ hala

Aktivity a relaxace

  • Kasino
  • Noční klub
  • Zábava
  • Pokoj pro volný čas / TV pokoj

Služby

  • Kyvadlová doprava z letiště
  • Pokojová služba
  • Údržba a úklid pokojů
  • Prádelna
  • Turistické informace/ Prodej vstupenek

V pokoji

  • Terasa
  • Dětský bufet

Důležité oznámení

Přihlášení: od 14:00 do 22:00
Odhlášení: do 10:00

Často kladené otázky

  • 🚗

    Kde můžeme zaparkovat auto v black hotel?

    Hosté black hotel mohou zaparkovat svá vozidla na soukromém parkovišti, což se nachází poblíž za 2 dolary na den.
  • Kde se black nachází?

    Black se nachází vedle Plaza San Martin.
  • 💵

    Kolik bude stát rezervace pokoje v black hotel Mar del Plata?

    Průměrná cena za pokoj v black hotel Mar del Plata je 49 $. Pro více informací kontaktujte prosím hotelový personál.
  • 🍳

    Je v black hotel nabízena snídaně?

    Ano, black podává bufetovou snídani.
  • Jak daleko je Astor Piazzolla International od black hotel Mar del Plata?

    Letiště Astor Piazzolla International a black jsou od sebe vzdáleny 0,5 km.
  • 🚎

    Je vedle black hotel nějaká veřejná doprava?

    Nejbližší autobusová zastávka je Playa Bristol a nachází se do 350 metrů od black hotel.
  • 🕌

    Jaké oblíbené atrakce jsou poblíž black hotel Mar del Plata?

    Můžete navštívit Plaza San Martin, což se nachází poblíž black hotel Mar del Plata.
  • 🍹

    Jaké jsou nejlepší restaurace v okolí black?

    Mezi nejlepší restaurace poblíž black patří Zafarrancho a Cocina Mamá, a nacházejí se v okruhu 150 metrů.
  • Jaké jsou storno podmínky v black hotel?

    Zde je k dispozici zrušení zdarma. Pro více informací kontaktujte black hotel.

Podrobnosti a sazby



Vyplňte prosím data pobytu, abychom zjistili, zda jsou pokoje k dispozici.

Galerie

Zpětná vazba

Podrobnosti o pobytu

Vaše hodnocení

Hrozně Skvěle

Kontaktujte nás



Pokročilé rezervace
2026-08-01
2026-08-02

Rezervaci lze provést nejdéle na 30 dní. Vyplňte prosím jiná data.

Děkujeme za přihlášení
Zavřít
Právní
  • Zásady ochrany osobních údajů
Společnost
black hotel, Argentina

Moreno 2281, Mar del Plata, Argentina

Zůstaňte aktuální

Pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, budete první, kdo získá naše nejnovější novinky a akce.

Online rezervace hotelů

Kontakty

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved